HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİ

Entabi Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.; 2010 yılının ikinci yarısında kurulmuş, her türlü çiğ köfte ve meze üretimi ile satışını yapmak üzere faaliyete geçmiştir.

Entabi Gıda, kalite, lezzet, hijyen gerekliliklerini üretiminin her bir aşamasında uygulamaya özen gösteren, yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla kendini sürekli yenileyen, uluslararası standartlarda üretim hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlayan bir firmadır.

Entabi Gıda aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında gelişen teknolojik ilerlemeleri takip ederek ve değişen müşteri ihtiyaçlarına yanıt vererek kendini her gün daha da ileriye taşımaktadır.


MİSYONUMUZ

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası’ndan ödün vermeden, tüketici memnuniyetini ve bağlılığını sağlayacak lezzetli ve sağlıklı ürünler sunmak.

VİZYONUMUZ

Üretim teknolojisi, ürün kalitesi, insan sağlığına olan duyarlılığı, bilgi ve tecrübe gelişimi ile sektöründe güvenilir ve lider bir kuruluş haline gelmek.


İLKELERİMİZ

Gıda Güvenliği

Entabi ürünleri, gıda mühendisleri kontrolünde, uluslararası standartlar çerçevesinde üretilmekte, paketlenmekte ve soğuk zincir kırılmadan tüketiciye ulaştırılmaktadır.

Müşteri Odaklılık

Entabi, kalite ve gıda güvenliği politikasına uygun olarak, tüketicinin istek ve beklentilerini yakından öğrenmeyi, bunları ürün ve hizmetlerine yansıtmayı ve kendini sürekli yenilemeyi benimsemektedir.

Süreç Yönetimi

Entabi’de kalite yönetimi, tüm iş süreçlerinde kalite bilincinin yaratılması temeline dayanmakta ve yerine getirilen tüm işler, süreç içerisinde ele alınmaktadır.

Prosesin her adımı dikkatle incelenmekte ve kendisinden önceki ve sonraki proseslerle ilişkisi gözden geçirilerek verimliliğin artırılmasına çalışılmaktadır.

Sürekli İyileştirme

“Her zaman biraz daha iyisini yapmak mümkündür” anlayışıyla, şirket içinde hedeflere ulaşma derecesi değerlendirilmekte, daha yüksek hedeflere ulaşmak için gerekli planlama yapılmakta ve kaynak ayrılmaktadır.

İletişim

Kalitenin sağlanabilmesi için tedarikçiler de sistemin bir parçası olarak görülmekte, onlarla kurulan koordinasyon ve iş birliği ile şirketin kalite ve gıda güvenliği politikalarını benimsemeleri ve desteklemeleri sağlanmaktadır.

İnsan Gücü

En iyi ve en verimli sonucun ekip çalışmasıyla sağlandığına inanan şirket, değişen ve gelişen teknolojiye paralel olarak, sürekli eğitim ile çalışanlarının donanımını artırmaya, yetkinliklerini geliştirmeyi ve tüm potansiyellerini kullanabilmeleri için motivasyon sağlamaya özellikle önem vermektedir.

Liderlik

Üst yönetim, lider ve güvenilir bir firma olma amacıyla lider vasfı ve sıfatını bünyesinde bulunduran bir ruh ile kuruluşu her zaman bir adım öteye taşıma hedefindedir. Ayrıca bu ruhu, tüm personel ve alt birimleriyle yaşamayı amaç edinmiştir.

Ar-Ge

Gıda mühendisleri, tüketiciye sürekli daha iyi kalitede yeni ürünler sunmak, yeni teknolojilerden faydalanmak, böylece müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamak amacıyla araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Entabi, akademik çalışmalara destek vererek, ürün ve hizmet kalitesinin her geçen gün daha da gelişmesini sağlamaktadır.